Korcula Lumbarda apartment Dalmatia
Korčula-infoApartmán Silvana SiteMapa 02. 12. 2021.

Studio apartment Silvana Korčula Lumbarda Dalmácie Chorvatsko
     
 

Ostrov Korčula Lumbarda - Studio Apartmán Silvana
cestovní průvodce do Lumbardy a apartmánu SilvanaLumbarda se nachází v krajně východní části ostrova Korčula, 3 NM (5 km) od poloostrova Pelješac a města Orebić. Do Lumbardy je nejsnazší přijet z Orebiće trajektem, který přistává v malém korčulském přístavu Dominče, jenž se nachází mezi městy Korčula a Lumbarda. Jízda trvá kolem 15 minut, v období turistické sezony trajekt vyplouvá každou hodinu nebo i častěji, podle potřeby. Cena za automobil je kolem 70 kuna a 15 kun za osobu.

Domince harbour, Island Korcula Když přijedete do Dominče, jedete přibližně 300m až přijedete k velké křižovatce. Odbočíte doleva (východ) a sledujete asfaltovou silnici dalších 5 kilometrů dokud nedorazíte do centra Lumbardy.
Marina, center of Lumbarda V centru se nachází velký přístav, odbočíte k němu. Přibližně 300 m za ním vás silnice dovede k zátoce Tatinja a apartmánu Silvana.
Apartment Silvana, Tatinja bay Studio apartmán Silvana se nachází ve středu zátoky Tatinja, asi 30m od písčité pláže. V bezprostřední blízkosti se nachází potápěčský klub. Zde je i vaše parkovací místo.


Town of Korcula / Domince harbour - Lumbarda road

Zvětšete mapu cesty Korčula Dominče - Lumbarda a mapu Lumbardy.

Na naší stránce s odkazy o cestování můžete získat více informací o příjezdu na ostrov Korčulu..

Lumbarda map